LiveZilla Live Help
perfumeria internetowa

Próbki perfum

1. Czy można otrzymać od Was darmowe próbki perfum?
 Tak, oczywiście. Każdy nasz klient przy zakupie perfum na minimum 100 zł (bez kosztów wysyłki) otrzymuje od nas w prezencie darmowe próbki perfum lub kosmetyków w paczce z zamówionymi perfumami (pod warunkiem iż posiadamy je w danym momencie w magazynie). Oprócz tego próbki perfum do kupienia znaleźć można w naszej ofercie bieżącej. Nie wysyłamy żadnych darmowych próbek osobom, które nie dokonały w naszym sklepie zakupów. Prośby od takich osób o wysyłkę darmowych próbek perfum lub kosmetyków pozostaną bez odpowiedzi.
 


 

2. Skąd w Waszej ofercie próbki perfum do kupienia? A testery? W tradycyjnej perfumerii nie mają ich w ofercie.

Wszyscy lubimy próbki perfum. Bo to bardzo fajna rzecz: móc zapoznać się z coraz to nowym zapachem, móc zaaplikować go rano w domu na różne części ciała (nie tylko na nadgarstki jak z testera w perfumerii), móc cały dzień obcować z zapachem aby się z nim zżyć i ocenić czy nam on pasuje. Próbeczki są także nieocenione na wyjazdy: łatwiej spakować do walizki malutką fiolkę albo nawet kilka, niż ciężkie butelki ulubionych perfum.Wszyscy też lubimy testery perfum: jeśli jest to zapach z przeznaczeniem do użytku własnego (nie na prezent), to po co przepłacać tylko dlatego, że ma kolorowy firmowy kartonik?
 

 Jakoś tak się jednak przyjęło, że firmowe próbki markowych perfum renomowanych designerów to rzecz obowiązkowo darmowa. Skąd takie przeświadczenie się wzięło? Otóż to same perfumerie przyzwyczaiły klientów, że próbki perfum są darmowe i jednocześnie bardzo ciężkie do zdobycia.  W praktyce okazuje się bowiem, że próbki perfum to towar owszem darmowy, ale... bardzo deficytowy i do tego reglamentowany jak nie przymierzając cukier lub mięso w poprzednim ustroju: próbki perfum trzeba zdobywać, ewentualnie załatwiać (jak się ma znajomości). Aby zdobyć próbkę należy dokonać zakupu. Bez zakupu nie dostaniemy żadnej próbki perfum. Nie ma też czegoś takiego w perfumeriach tradycyjnych jak próbki perfum do kupienia. Wejście w posiadanie kilku czy kilkunastu próbek markowych perfum po prostu drogą ich kupna perfumerie uczyniły niemożliwym.  Podobnie jak zakup testera: w perfumerii tradycyjnej jest to niemożliwe, ponieważ sprzedaż testerów byłaby sprzeczna z interesami perfumerii.

 

Próbka perfum otrzymana w tradycyjnej perfumerii po zakupie - nie oszukujmy się - nie jest aż tak bardzo znowu darmowa, ponieważ zawsze wliczona jest (podobnie jak stojące na półce testery do psiukania) w bajońską cenę zakupionych przez nas perfum! Bardzo cwana strategia. Wszak chodzi o to, aby klient do perfumerii  przyszedł osobiście, a nie pryskał się próbkami w domu. Zatem jesteśmy przez perfumerie de facto zmuszani, aby pofatygować się do perfumerii, psikać różne zapachy z testerów, wąchać i oceniać na miejscu, w perfumerii. Przy okazji oczywiście skusić się na zostawienie w perfumerii swoich pieniędzy i dostać do zakupu "darmową" próbeczkę perfum (niekoniecznie tych które mamy akurat na myśli, tylko tych, które perfumeria akurat ma na stanie) i to tylko wtedy gdy akurat perfumeria je ma (często nie ma, tłumacząc się, że "akurat zabrakło").

Tymczasem próbki perfum podobnie jak testery są przez perfumerie zakupowane razem z towarem, a nie otrzymywane od producentów perfum darmo. Skoro są legalnie zakupione to nie ma przeciwskazań aby były w ofercie w sprzedaży. Jednak ich sprzedawanie nie leży w interesach perfumerii, ponieważ chodzi o to, by próbki były przedmiotem pożądania a testery mobilizowały klienta do kolejnej wizyty w perfumerii i kolejnego zakupu. Często jednak dystrybutor zaopatrujący perfumerię przyjmuje inną zasadę: perfumeria stacjonarna do każdej zafakturowanej partii perfum otrzymuje tester oraz określoną ilość bezpłatnych próbek (wliczone są one w cenę zakupionego towaru). Te próbki perfum często kończą jednak w rękach osób z obsługi sklepu, które następnie rozdają je pomiędzy siebie i swoich znajomych, a nadwyżki sprzedają na aukcjach internetowych. Stąd często okazuje się, że w perfumerii próbek "akurat zabrakło".

W naszej perfumerii internetowej Perfumino.pl próbki perfum można nabyć drogą kupna z wygodną dostawą do domu, zamiast liczyć na łaskę i niełaskę pań z perfumerii stacjonarnej.  W naszej ofercie są również testery perfum. Perfumeria internetowa nie ma bowiem interesu w tym, aby klient do perfumerii koniecznie osobiście przyszedł (sprzedaż odbywa się wysyłkowo). Nasza perfumeria internetowa nie dostaje nigdy próbek za darmo, lecz zakupuje je od dystrybutora, podobnie jak testery perfum. Jeśli je zakupiła to ma prawo je sprzedawać, tak jak wszelkie inne towary handlowe, jak również dodawać próbki perfum lub kosmetyków do każdej przesyłki w ramach gratisu za zakupy, podobnie jak czynią to tradycyjne perfumerie. W naszej perfumerii internetowej można - podobnie jak w znanych perfumeriach zagranicznych - wygodnie dokonać zakupu dowolnej ilości próbek lub testerów z dostawą prosto do domu. Dzięki temu zaś, że ich wartość nie jest doliczana do ceny perfum - same perfumy mają u nas ceny dużo niższe niż w tradycyjnej perfumerii.

 bielizna bluzki damskie skarpetki bielizna dla puszystych bielizna erotyczna perfumy firma avanti

PayByNet
PayByNet

Copyrights © - 2014 Firma Avanti. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie sklepów internetowych cStore.pl